Alkohol testery, testery na alkohol a drogy, tester alkoholu a detekční trubičky

Již řadu let dodáváme v České Republice alkoholové testery různé typu, detekční trubičky a také testery na drogy. Zde si koupíte jak obyčejné alkoholtestery pro užití před jízdou, když si nejste zcela jisti, zda nemáte zbytkový alkohol, tak také profesionální alkoholtestery, které užívají při práci policisté.

Žádné zboží v této kategorii.

Měření alkoholu v krvi, alkohol test online, alkoholmetr nebo alkometr jsou účinné nástroje.

Pokud máte pochyby, zda-li máte ještě alkohol v krvi, třeba před jízdou autem, pak měření alkoholu v krvi pomocí alkoholmetru či jinak alkometru, je na místě. Doporučujeme do domácnosti minimálně 1 alkohol tester, abyste si mohli být jisti, že na silnicích nikomu neublížíte a zároveň, že při kontrole policií budete mít i nadále řidičské oprávnění.

 

Test alkoholu, test na alkohol, alcohol tester, tester na alkohol a tester alkoholu.

Testování alkoholu je na místě vždy, když si nejsme jisti. Alcohol tester je nyní dostupnější, než kdy jindy. Tester alkoholu od naší společnosti je dobrou koupí nejen pro vaši jistotu, ale i pro vaši peněženku.

 

Jaký alkohol tester a detektor alkoholu? Měřič alkoholu na dosah ruky.

Jaký alkoholtester si pořídit? Alkohol tester se dělí od obyčejných, méně přesných testerů na alkohol k více profesionálním či profesionálním alkoholtesterům. Pro radu napište na info@astor.cz vaše požadavky a my Vám do 1 dne odpovíme, jaký se pro váš případ nejvíce hodí. Anebo si projděte jednotlivé kategorie našich alkohol testerů a podívejte se do detailů testerů na alkohol, abyste věděli sami, co bude nejlepší pro Vás.

 

Prodejna: Hradec Králové, Pardubice a e-shop pro celou Českou republiku.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.